Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik introligatorni

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2793 dni temu

Ogłoszenie numer: 1260495, z dnia 2016-08-30

Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem w pracy w introligatorni, pracowałeś przy maszynach introligatorskich, wiesz jak funkcjonuje drukarnia/introligatornia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dla osób bez doświadczenia również zapewniamy pełne przeszkolenie. Poszukujemy osób do stałej pracy w introligatorni. Zatrudnienie początkowo przez agencję (nr KRAZ 1428) na umowę zlecenie, dla osób które się sprawdzają umowa o pracę.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Proste prace pomocnicze na produkcji, w introligatorni. Praca przy maszynach falcujących. Mile widziane osoby z doświadczeniem w podobnych pracach. Przed rozpoczęciem pracy możesz liczyć na dokładne szkolenie z obsługi maszyn.

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy,
  • Mile widziane doświadczenie w pracach fizycznych.

Oferujemy

Praca jest dla osób, które szukają zatrudnienia na dłuższy okres czasu, nie jest to oferta dorywcza na kilka tygodni. Praca od zaraz, w systemie 3 zmianowym, 13 zł brutto za godzinę plus dodatek do godzin nocnych 1,50 zł brutto.