Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik piekarni

T&S GROUP Spółka z o.o
Holandia, Tilburg
praca stacjonarna
2608 dni temu

Ogłoszenie numer: 1542529, z dnia 2017-03-03

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745). Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

Opis stanowiska

  • Praca przy produkcji i pakowaniu wyrobów piekarskich tj.: paszteciki, pieczywo, naleśniki, mini przekąski, zapiekanki.
  • Przygotowanie składników do produkcji różnego rodzaju wyrobów, obsługa urządzeń wyrabiających i mieszających ciasto, kontrola procesu pieczenia itd.

Wymagania

  • Dyspozycyjność na okres co najmniej 13 tygodni
  • Średnia lub dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
  • Gotowość pracy zmianowej, w tym na nocki

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
  • Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • Zakwaterowania
  • Ubezpieczenia
  • Transport lokalnego