Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Słupsk
Pracownik Prudukcji

Beetsma Sp. z o.o.
Słupsk
praca stacjonarna
2526 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Agencja pracy Beetsma jest częścią międzynarodowego holdingu Van Koppen & Van Eijk z siedzibą w Holandii. Jej korzenie sięgają 2000 roku, a od ponad 8 lat jej działalność jest ściśle związana z rynkiem polskim. Dzięki temu agencja posiada bogate doświadczenie w pośrednictwie pracy zarówno krajowej, jak i zagranicznej. Przy tym na szczególną uwagę zasługuje sektor pracy tymczasowej w obszarach takich jak ogrodnictwo, budownictwo, logistyka czy technologie.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: pomorskie/ Słupsk
Nr ref.: 5169

Zakres obowiązków:
-pakowanie, ważenie i kontrola jakości produktów spożywczych;
-praca przy taśmie produkcyjnej etykietowanie produktów;
-obsługa maszyn produkcyjnych;
-utrzymywanie stanowiska pracy w czystości.

Wymagania:
- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno epidemiologicznych;
-brak przeciwskazań do pracy siedzącej;
-rzetelność, sumienność.

Oferujemy:
- umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem;
- elastyczny grafik dostosowany do potrzeb;
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i długoletniej tradycji.