Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Nowe Czarnowo
Pracownik w Branży Produkcyjnej

KS Service
Nowe Czarnowo
praca stacjonarna
2349 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy znajdującej się w Pniewie z branży przemysłowo-produkcyjnej, specjalizującej się w produkcji i dystrybucji wyrobów garmażeryjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo
Nr ref.: PwBP/PNI/102017

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie praca przy linii produkcyjnej, przygotowywanie produktów garmażeryjnych do wysyłki, kontrola jakości, sortowanie, suszenie, pakowanie towaru, dbanie o porządek w miejscu pracy, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA

Wymagamy jedynie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków. Doświadczenie w pracy produkcyjnej oraz zdolności manualne będą dodatkowym atutem!

OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie godzinowe w wysokości 17 złotych brutto, możliwość uzyskania premii uznaniowej za dobre wyniki w pracy, pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00-15:00, wolne weekendy, odzież roboczą, możliwość stałej współpracy.

Więcej informacji pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.