Zobacz więcej ofert pracy

Protetyk słuchu

Świat Słuchu
lubelskie, Lublin, Chełm, Zamość, Biłgoraj, Łęczna, Puławy, Kraśnik, Tomaszów Lub., Łuków, Krasnystaw
praca stacjonarna
2649 dni temu

Ogłoszenie numer: 1493601, z dnia 2017-01-23

Polska firma Świat Słuchu, o ugruntowanej pozycji na rynku,

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin, Chełm, Zamość, Biłgoraj, Łęczna, Puławy, Kraśnik, Tomaszów Lub., Łuków, Krasnystaw

Opis stanowiska

  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów związana z protezowaniem słuchu
  • Sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy
  • Doradztwo i dopasowywanie właściwych pomocy słuchowych dla pacjentów
  • Dbałość o ład i porządek w punkcie obsługi Klienta
  • Zewnętrzna promocja firmy

Wymagania

  • Ukończone studia kierunkowe lub kurs protetyka słuchu - warunek konieczny
  • Doświadczenie na stanowisku protetyka słuchu (min. 1 rok) - warunek konieczny
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność pracy z wymagającym Klientem
  • Entuzjazm, otwartość i zaangażowanie w pracę
  • Nastawienie na wyniki
  • Solidność i zdolności organizacyjne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Empatia oraz cierpliwość w podejściu do Pacjenta

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki oraz motywujący system wynagrodzeń
  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy z profesjonalnym zespołem