Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Przedstawiciel ds. rozwoju rynku

InterKadra Sp.z o.o
podlaskie, Jasło
praca stacjonarna
3078 dni temu
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Miejsce pracy: Jasło
Nr ref.: PR/Jasło
Zadania:
  • budowanie dobrego kontaktu z Klientami w podległym regionie;
  • poszukiwanie nowych punktów sprzedaży (ponad dostarczoną bazę);
  • tworzenie zamówień i rozwój oferty produktowej w danej lokalizacji;
  • zapewnianie dostępności produktów i właściwej aktywacji w punkcie sprzedaży.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży B2B będzie mile widziane;
  • znajomość branży FMCG będzie dodatkowym atutem;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • dobra znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • ciekawąpełną wyzwań pracę;
  • solidne wsparcie szkoleniowe na początku współpracy wraz z opieką w trakcie pierwszych m-cy pracy;
  • bazę potencjalnych Klientów (na początek współpracy);
  • niezbędne narzędzia pracy (telefonsamochód służbowy);
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia.