Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Rekrutacji

    Medicover Sp. z o.o.   dolnośląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista junior / mid
    3 dni
    U nas nauczysz się profesjonalnie rekrutować. Twoje zadania to: redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych; bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi; weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji; prowadzenie wywiadów z kandydatami;...
Zobacz więcej ofert pracy

Researcher

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3460 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Researcher

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 5-12-29671/PC

Opis stanowiska:
Firma Grafton to renomowana, międzynarodowa firma consultingowa zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym. Firma na polskim rynku działa od ponad 15 lat.
Aktualnie do zespołu Grafton we Wrocławiu poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w branży doradztwa personalnego na stanowisku: Researcher

Praca w centrum Wrocławia

Praca od PON do PT

Zakres obowiązków:
- poznawanie profili działalności klientów
- zapoznawanie się z charakterystyką stanowisk i stawianych wymagań
- wyznaczanie źródeł poszukiwania kandydatów
- tworzenie list potencjalnych kandydatów
- kontakty z osobami pasującymi do szukanego profilu, poprzez portale społecznościowe i telefonicznie
- wprowadzanie zainteresowanych kandydatów do bazy
- wspieranie konsultantów w codziennych obowiązkach
Wymagania:
- doświadczenie w pracy z bazami danych lub pracy administracyjnej
- min dobra znajomość języka angielskiego
- uważność, skrupulatność, umiejętność skupiania uwagi na szczegółach
- zdolności analityczne
- kreatywność w wyszukiwaniu nowych źródeł kandydatów
- wewnętrzna motywacja i zorientowanie na cel w sytuacjach powtarzalnych czynności
- umiejętność pracy pod presją czasu, wyznaczania priorytetów
- chęć do pracy w grupie
- doskonała obsługa MS Office
- mile widziani studenci ostatnich lat i absolwenci (wymagana jest jednak dyspozycyjność)
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie doradztwa personalnego w Polsce i w Europie
- atmosfera w pracy, która będzie szczególnie doceniana przez osoby z poczuciem humoru
- dostęp do nowoczesnych narzędzi, baz, międzynarodowych rozwiązań

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila: wroclaw2@grafton.pl
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/