Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor eksportu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia    praca stacjonarna
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego. Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami. Negocjacje ważnych umów handlowych. Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży....
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Import/Export Manager Warszawa
Sales Development Manager - Russia, CIS & Baltic Region

Devonshire Sp. z.o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3367 dni temu

Dla naszego Klienta, światowego lidera w tworzeniu standardów oceny kompetencji, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Sales Development Manager na region Rosji, CIS i Krajów Batłyckich.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SDM/KKN

Opis Stanowiska
  • zarządzanie i rozbudowa sieci dystrybucji oraz realizacja planu sprzedaży na terenie Rosji, WNP i w regionie Bałtyckim
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa klientów kluczowych
  • rekrutacja, zarządzanie i wspieranie lokalnych dystrybutorów i publicznych ośrodków badawczych
  • promowanie produktów i usług firmy oraz koordynacja aktywności marketingowych
  • zapewnienie wzrostu przychodu na podległym terenie
  • raportowanie wyników i ocena możliwości ekspansyjnych
  • udział w projektach, odpowiedzi na zapytania przetargowe i koordynowanie procesów akredytacyjnych
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B
  • doświadczenie w sprzedaży na rynki wschodnie
  • doświadczenie w zarządzaniu siecią dystrybucji, rozwóju nowego biznesu, zarządzaniu relacjami w sektorze publicznym (ministerstwa, ambasady itd.)
  • doświadczenie w sprzedaży usług szkoleniowych/językowych będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego
  • samodzielność w działaniu i umiejętność zarządzania priorytetami
Oferujemy
  • umowę pracę
  • wynagrodzenie złożone z części stałej i prowizji
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Devonshire Warszawa
Al. Jerozolimskie 56C
00-803 Warszawa
tel. +48 22 820 93 60
biuro@devonshire.pl

Devonshire Wrocław
ul. Ruska 3/4
50-079 Wrocław
tel. +48 797 021 610
wroclaw@devonshire.pl
Devonshire Poznań
World Trade Center Poznań
ul. Bukowska 12
60-810 Poznań
tel. +48 61 865 38 88
poznan@devonshire.pl

www.devonshire.pl