Zobacz więcej ofert pracy

Senior Brand Manager

HR GlassVision Doradztwo Personalne
Warszawa
praca stacjonarna
2321 dni temu

Ogłoszenie numer: 1840839, z dnia 2017-11-20

HR GlassVision jest firmą Doradztwa Personalnego, która stawia sobie za cel bycie kompetentnym, innowacyjnym partnerem dostarczającym rozwiązania w obszarze Human Resources na polskim rynku. Świadczymy wysoki poziom usług szczególnie koncentrując się na specyfice rynku, potrzebach klienta oraz uczestnikach naszych procesów rekrutacyjnych.

Obecnie, dla naszego Klienta najszybciej rozwijającej się firmy na rynku suplementów diety w Europie, posiadającej oddziały w 8 krajach poszukujemy Senior Brand Managera.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie, koordynacja oraz odpowiedzialność za rozwój podległych grup produktowych
  • Realizacja i zarządzanie strategią produktową, zwiększanie udziałów rynkowych
  • Zarządzanie i planowanie aktywności promocyjnych oraz kampanii w obrębie danej grupy docelowej za pomocą właściwych  działań komunikacyjnych, działań promocyjnych oraz innych niezbędnych dla uzyskania oczekiwanego efektu
  • Możliwość współtworzenia rozwoju produktu (NPD)
  • Przygotowanie analiz, wyciąganie wniosków oraz czynności dla powierzonej kategorii produktowej
  • Optymalizacja pozycjonowania marki i jego wsparcia marketingowego
  • Monitorowanie rynku, konkurencji, analiza obserwacji i działań do zmiany
  • Współpraca z innymi osobami w obrębie firmy zwłaszcza z działem sprzedaży, trade marketingu, prawnym, finansowym oraz zewnętrznymi agencjami w zakresie ATL, BTL i mediów
  • Monitorowanie trendów konsumenckich, weryfikacja sytuacji rynkowej oraz dostosowanie strategii marketingowej do potrzeb zachodzących na rynku

Wymagania

  • 6-8 lat doświadczenia na podobnym stanowisku – wymaganie doświadczenie z rynku ograniczonego.
  • Wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania i marketingu
  • Znajomość języka angielskiego - poziom pozwalający na codzienny kontakt w środowisku międzynarodowym
  • Partnerstwo w relacjach zawodowych, samodzielność oraz dalekowzroczność
  • Umiejętność myślenia strategicznego, analitycznego oraz wyciągania wniosków do działań
  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Ukierunkowanie na wynik i wysoka odpowiedzialność za realizacje zadań
  • Wiedza ekspercka w zakresie zagadnień marketingowych
  • Umiejętności negocjacyjne poparte wiedzą, doświadczeniem i mierzalnymi wynikami optymalizacji budżetowych
  • Umiejętności dyplomacji, wnikliwości, spostrzegawczość oraz kreatywność - niezbędna

Oferujemy

  • Pracę w organizacji o mocnej i rozwijającej się pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, wynagrodzenie podstawowe + bonus, pakiet medyczny, służbowy samochód, szkolenia oraz inne niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • Dużą przestrzeń na kreację, innowacyjność i swobodę działań opartą na odpowiedzialności za produkty
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy