Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice Webdeveloper Gliwice
Web Developer - rozwój warstwy front-endowej

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
3502 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Gliwice

Nr Ref.: 7-10-28718/PC

Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest spółka usługowa świadcząca usługi programistyczne w ramach międzynarodowego koncernu. Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Web Developera.

Do obowiązków kandydata na stanowisku należeć będzie:

- rozwój i utrzymanie warstwy frontendowej oprogramowania tworzonego dla wewnętrznych oraz zewnętrznych projektów
- rozwój oraz testowanie aplikacji w oparciu o zróżnicowane platformy, przeglądarki oraz urządzenia mobilne – włączając w to smartfony oraz tablety
- ścisła współpraca z zagranicznymi zespołami deweloperów oraz działami obsługi klienta
- wykonywanie wysokiej jakościowo pracy dopasowanej do standardów firmy
Wymagania:
- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- solidne wiedza i doświadczenie w obszarze HTML/CSS i JavaScript
- dobra znajomość narzędzi oraz metod debugowania umożliwiających tworzenie wysokiej jakości kodu
- doświadczenie w tworzeniu rozwiązań mobilnych przy użyciu bibliotek jQuery, technik RWD lub innych adekwatnych narzędzi
- rozumienie standardów dostępności www (Web Accessibility)
- znajomość systemów kontroli wersji (takich jak SVN)
- praktyczne doświadczenie z LESS lub SASS
- wiedza w obszarze narzędzi wspierających automatyczny proces budowy oprogramowania (na przykład Apache Ant)
- znajomość rozwiązań ciągłej integracji (np. Bamboo) lub/i języka Java lub/i platformy OpenText Web Site Management będzie dodatkowym atutem
- dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- interesująca praca w międzynarodowym zespole złożonym z profesjonalistów
- możliwość korzystania z najnowszych technologii
- możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
- pakiet socjalny
- konkurencyjne wynagrodzenie

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)