Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    2 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista Call Center

Kredyt Inkaso S.A.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
3272 dni temu

Kredyt Inkaso S.A. to polska firma o zasięgu międzynarodowym, zajmująca się zarządzaniem wierzytelnościami na rynkach finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat jeden z liderów na rodzimym rynku obrotu wierzytelnościami. W zakresie swojej działalności współpracuje z czołowymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne. Spółka posiada kadrę wyposażoną w niezbędną wiedzę i umiejętności, potencjał ekonomiczny i techniczny oraz narzędzia i środki niezbędne, do jak najlepszego wykonywania powierzonych obowiązków. Grupa Kapitałowa Kredyt Inkaso, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracowników o dużym doświadczeniu zawodowym, jak również osób młodych, energicznych, optymistycznie nastawionych do wyzwań w dynamicznie zmieniającym się środowisku finansowym.

Spółka obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:
  • telefoniczne negocjacje z dłużnikami dotyczące warunków spłaty zadłużenia

  • budowanie portfela ugód

  • realizacja planów w zakresie odzyskiwanych kwot

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • łatwość wysławiania się oraz wyraźna wymowa

  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów

  • asertywność oraz zdolności negocjacyjne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • motywujący system wynagrodzenia (podstawa + prowizja uzależniona od wyników)

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

  • prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie