Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Funduszy UE

Polska Strefa Finansowa
Warszawa
praca stacjonarna
3457 dni temu

Ogłoszenie numer: 543773, z dnia 2014-11-06

Celem spółki Polska Strefa Finansowa jest działanie na rzecz zwiększenia dostępu do nowej wiedzy o dużym potencjale rynkowym. Dzięki popularyzacji komercyjnych korzyści wynikających z inwestowania w badania i rozwój, istotnie wpływamy na wzrost konkurencyjności polskiej nauki i zwiększenie jej roli na świecie, codziennie przyczyniając się do wzrostu wskaźnika przedsiębiorczości. W związki ze stałym rozwojem firmy i rosnącą ilością projektów proinnowacyjnych, które realizujemy, poszukujemy współpracowników kontraktowych w obszarach:

  • doradztwa w zakresie funduszy UE,
  • doradztwa w zakresie realizacji studiów wykonalności,
  • technologii procesów przemysłowych, chemii, automatyki, inżynierii produkcji i innych,
  • doradztwa w zakresie analiz ekonomicznych i opracowywania prognoz biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

  • monitorowanie harmonogramów konkursów dotacyjnych w instytucjach krajowych i regionalnych,
  • przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych zgodnie z wytycznymi konkursów dotacyjnych,
  • obsługa generatora wniosków i wsparcie Klientów na etapie poprawek formalnych.

Wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy europejskich na działalność innowacyjną,
  • umiejętność formułowania harmonogramów płatności i harmonogramów rzeczowo-finansowych zgodnie z wytycznymi katalogów kosztów kwalifikowanych,
  • doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków UE,
  • aktywne zainteresowanie tematyką funduszy UE i znajomość bieżących zmian,
  • umiejętność prowadzenia researchów, wyszukiwania informacji z różnych branż,
  • umiejętność formułowania argumentów, bezbłędna polszczyzna,
  • samodzielność i terminowość,
  • wysoka komunikatywność,
  • kreatywność, pomysłowość i smykałka do copywritingu,
Mile widziane
  • umiejętność rozliczania projektów, przygotowywania raportów, wniosków o płatność, kontroli realizacji wskaźników, formułowania wniosków o aneks,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy

  • kreatywną pracę przy proinnowacyjnych projektach,
  • wsparcie merytoryczne w zakresie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej,
  • stały napływ nowych projektów selekcjonowanych pod względem potencjału realizacji,
  • atrakcyjne warunki finansowe, klarowne rozliczenia zadaniowe i elastyczne godziny pracy.