Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Kartuzy Pilot Wycieczek Kartuzy
Specjalista ds. obsługi grup

Biuro Podróży Damptour
Kartuzy
praca stacjonarna
3640 dni temu

Ogłoszenie numer: 433625, z dnia 2014-05-01

Biuro Podróży Damptour z Kartuz na rynku od 2000 roku jesteśmy organizatorem wycieczek i pielgrzymek, dodatkowo zajmujemy się sprzedażą ofert agencyjnych i wypoczynku na Kaszubach w własnej bazie noclegowej.

Miejsce pracy: Kartuzy

Opis stanowiska

  • układanie programów,
  • rezerwacje świadczeń,
  • kontakty z klientem i kontrahentami.

Wymagania

  • doświadczeniem w organizacji wyjazdów,
  • biegła znajomość minimum języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w turystyce i w pracy pilota wycieczek zagranicznych,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie, samochód służbowy

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN