Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Obrony Narodowej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2435 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 14121

Warunki pracy

Budynek bez podjazdu dla wózków inwalidzkich. Wewnątrz budynku: brak windy, brak możliwości poruszania się na wózkach inwalidzkich. Nie występują uciążliwe/szkodliwe/niebezpieczne warunki pracy. Krajowe i zagraniczne wyjazdy służbowe. Zagrożenie korupcją. Permanentna obsługa klientów zewnętrznych.

Zakres zadań

  • Opracowywanie dokumentacji prawno-finansowej w zakresie realizacji zamówień publicznych zgodnie z procedurą do 30.000 euro na potrzeby krajowej i zagranicznej promocji resortu obrony narodowej.
  • Opracowywanie opisu przedmiotu zamówienia, warunków udziału w postępowaniu i sposobu oceny ich spełniania, udział w pracach komisji przetargowej w celu dokonania zakupu materiałów promocyjnych na rzecz resortu obrony narodowej w ramach procedur przetargowych powyżej 30.000 euro.
  • Koordynowanie realizacji umów, w tym akceptacja projektów i prototypów materiałów promocyjnych, wydawniczych, ekspozycyjno-wystawienniczych oraz narzędzi badawczych, uzgadnianie terminów dostaw przedmiotów umów, sprawdzanie zgodności dostarczonych materiałów z zatwierdzonymi prototypami oraz zapisami umów, sporządzanie protokołów reklamacyjnych oraz uzgadnianie z wykonawcą trybu naprawienia stwierdzonych nieprawidłowości. Merytoryczne i formalne rozliczanie faktur pod względem prawidłowości i zgodności z zawartymi umowami.
  • Planowanie wydatków zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów, sporządzanie zapotrzebowań i korekt na środki budżetowe oraz kontrolowanie wydatków budżetu Zespołu Promocji w zakresie bieżących potrzeb finansowych.
  • Koordynowanie realizacji umów licencyjnych zawieranych z przedstawicielami organów i instytucji zewnętrznych o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.
  • Udział w działaniach promocyjnych Zespołu Promocji (pod względem merytorycznym, organizacyjnym i logistycznym) podczas przedsięwzięć promocyjnych z udziałem kierownictwa resortu obrony narodowej (m.in. organizacja stoisk promocyjnych MON).

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Powyżej 1 roku doświadczenia w obszarze finansów publicznych lub marketingu lub public relations
  • Poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli "tajne" lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, umożliwiającego uzyskanie poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli "tajne"
  • Znajomość: ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o finansach publicznych, ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, ustawy Kodeks cywilny, struktury organizacyjnej MON
  • Umiejętności: organizacji pracy własnej, współpracy z innymi, dążenia do rezultatu, poszukiwania rozwiązań, komunikacji w tym komunikacji pisemnej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe