Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Webdeveloper Warszawa
Starszy Programista Aplikacji Webowych

Algolytics Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2702 dni temu

Jesteśmy producentem zaawansowanego oprogramowania analitycznego, w tym m.in. narzędzi data mining, data quality, analizy sieci społecznych, przetwarzania danych tekstowych. Oferujemy usługi konsultingowe oraz outsourcing projektów analizy danych.

Realizujemy także projekty badawczo-rozwojowe. Łączymy biznes z nauką - współpracujemy z wiodącymi ośrodkami naukowymi, ale koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów biznesowych.

Poszukujemy ludzi z pasją, inwencją, chęcią do stałego rozwijania swoich kompetencji.

W najbliższym czasie planujemy wejście z naszymi produktami na rynek globalny.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

(Zespół Rozwoju Oprogramowania)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: APAW - ZRO

Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi i przetwarzania informacji
  • Możliwość poznania unikatowego know-how, zdobycia wiedzy oraz podniesienia posiadanych kwalifikacji
  • Dużą samodzielność i realny wpływ na strategię rozwoju Firmy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole
  • Imprezy integracyjne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Opis stanowiska:
  • Implementacja oraz projektowanie aplikacji webowych oraz modułów systemów (w tym: API, interakcji pomiędzy komponentami/systemami, front-endu, struktur danych)
  • Koordynacja prac zespołu programistów
  • Udział w projektowaniu długofalowych ścieżek rozwoju systemu
  • Kontrola jakości wyprodukowanego kodu oraz testy integracyjne
  • Analiza wymagań uzyskanych od osób decyzyjnych
  • Tworzenie dokumentacji architektury systemu
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte referencjami
  • Umiejętność doboru optymalnej technologii do wymagań projektu
  • Znajomość zagadnień i technologii z obszarów: SaaS, JVM/Spring, mikroserwisy, programowanie reaktywne, event sourcing
  • Bardzo wysokie zdolności analityczne
  • Wiedza z zakresu przygotowywania lub analizy architektury rozwiązań
  • Doświadczenie w przygotowywaniu estymacji nakładów pracy
  • Mile widziana znajomość platform Spring Boot, Spring Integration, Spring XD, Spring Cloud Data Flow i AngularJS
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość środowisk: AWS, docker cloud
  • Umiejętność analizy i projektowania złożonych systemów
  • Znajomość problematyki rozwiązań z zakresu Data Mining i Predictive Analytics
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Zdolność szybkiego uczenia się
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.