Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Starszy specjalista w Departamencie Programów Ponadregionalnych w Wydziale Infrastruktury Transportowej

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3188 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 171455
  • Data ukazania się ogłoszenia: 22 lipca 2015 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • starszy specjalista
  • w Departamencie Programów Ponadregionalnych w Wydziale Infrastruktury Transportowej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. Wspólna 2/4
    00-926 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • zapewnienie efektywnej realizacji działań transportowych realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, poprzez m.in.: monitoring rzeczowy i finansowy działań transportowych, monitoring realizacji projektów indywidualnych, przygotowywanie opinii i projektów stanowisk Instytucji Zarządzającej;
  • zapewnienie efektywnej realizacji transportowych priorytetów inwestycyjnych (transport miejski, infrastruktura drogowa i kolejowa) objętych wsparciem Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, poprzez m.in.:
  • monitoring rzeczowy i finansowy działań transportowych, monitoring realizacji projektów, przygotowywanie opinii i projektów stanowisk Instytucji Zarządzającej oraz udział w pracach grup powołanych w związku z realizacją Programu.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – reprezentacja urzędu – udział w spotkaniach zewnętrznych i wewnętrznych,
    – kontakty bezpośrednie i telefoniczne z Instytucją Pośredniczącą w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013 oraz Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020,
    – kontakty bezpośrednie i telefoniczne z przedstawicielami urzędów administracji rządowej i samorządowej oraz beneficjentami projektów transportowych,
    – kontakty bezpośrednie i telefoniczne z przedstawicielami Komisji Europejskiej,
    – wystąpienia publiczne.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner,
    – węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych tylko na jednym/na innym piętrze,
    – winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
    – wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    – wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane za pomocą platformy przyschodowej,
    – sale konferencyjne na V piętrze dostępne za pomocą schodołazu,
    – ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w realizacji lub zarządzaniu projektami transportowymi
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość krajowych programów operacyjnych i dokumentów je uszczegóławiających dla sektora transportu w perspektywie 2007-2013 i 2014-2020,
    • znajomość krajowych strategii dotyczących transportu,
    • umiejętność współpracy,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • samodzielność i inicjatywa,
    • podejmowanie decyzji i odpowiedzialność,
    • zorientowanie na osiąganie celów,
    • skuteczna komunikacja,
    • rzetelność i terminowość,
    • umiejętności analityczne,
    • zarządzanie projektami/zadaniami.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów