Praca.pl Praca Podkarpackie Krosno Kontroler Weterynaryjny Krosno
Starszy specjalista w w Punkcie przyjmowania próbek Zakładu Higieny Weterynaryjnej

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Krośnie
Krosno
praca stacjonarna
3650 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 159572
  • Data ukazania się ogłoszenia: 24 kwietnia 2014 r.

  • Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • starszy specjalista
  • w w Punkcie przyjmowania próbek Zakładu Higieny Weterynaryjnej

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. ks. P. Ściegiennego 6A
    38-400 Krosno

Miejsce wykonywania pracy:

  • Krosno

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • sporządzanie zleceń - umowy z klientem na wykonanie badań, grupowanie i rejestrowanie próbek do badań,
  • kodowanie próbek kodem rejestracji i sprawdzanie zgodności próbek z dokumentacją klienta,
  • przekazywanie materiału do badań poszczególnym pracowniom i rozliczanie gotówki, pobieranie opłaty za badania, sporządzanie raportów dziennych i miesięcznych z kasy fiskalnej,
  • prowadzenie rozliczeń bezgotówkowych - sporządzanie faktur,
  • wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem systemu zarządzania, przestrzeganie zasad i polityki jakości.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • - bezpośredni kontakt z materiałem klinicznym, w tym z materiałem zakaźnym.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • - narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia elektroniczne dydaktyczne oraz pomiarowe i specjalistyczne.
    Siedziba Inspektoratu mieści się w budynku piętrowym, winda i podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe o profilu prawniczym, ekonomicznym, biologicznym
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • przeszkolenie w zakresie audytora wewnętrznego oraz stosowania programu komputerowego Celab,
    • bardzo dobra znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych, w tym znajomość sprzętu komputerowego,
    • doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok w laboratorium badawczym stosującym rejestrację próbek w systemie komputerowym Celab,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym.
wymagania dodatkowe
  • znajomość systemu zarządzania wg normy PN EN - ISO/IEC 17025

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów