Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tłumacz śląskie
Tłumacz wolontariusz - język węgierski

Fundacja Animacja
śląskie, praca zdalna
praca stacjonarna
2304 dni temu

Ogłoszenie numer: 1859391, z dnia 2017-12-06

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą  autorski, interdyscyplinarnym projekt „Praga Gada”.

Adaptujemy na wysokojakościowe komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z  warszawskiej Pragi. Upowszechniamy w ten sposób kompetencje kulturowe  seniorów.

Do współpracy pilnie poszukujemy wolontariusza władającego językiem węgierskim do pracy zdalnej.

Miejsce pracy: śląskie, praca zdalna

Opis stanowiska

Tłumacz języka węgierskiego poszukiwany!

Zadaniem wolontariusza będzie:

tłumaczenie z języka węgierskiego na języka polski i z języka polskiego na węgierski przygotowanych scenariuszy komiksowych oraz prowadzenie korespondencji z zagranicznym artystą. Teksty do tłumaczenia przekazywane będą z różną częstotliwością ustaloną wspólnie z wolontariuszem.

Wymagania

  • znajomość języka węgierskiego - poziom C1 lub zbliżony

Oferujemy

W podzięce za zaangażowanie wolontariuszowi oferujemy referencje oraz przekażemy nasz komiks z unikalnej serii wydawniczej „Praga Gada” z jego nazwiskiem w stopce autorskiej.