• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster / Webdesigner

Cinema City Poland-CC Sp. z o.o.Sp.j
Warszawa
praca stacjonarna
3443 dni temu

Cinema City to największa sieć kin wielosalowych w Polsce, jak również jeden z wiodących operatorów kin w Europie. Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy
  • dobrej i praktycznej znajomości programów Adobe Photoshop, Illustrator,
  • dobrej i praktycznej znajomości HTML, CSS, Javascript, JQuery,
  • dobrej i praktycznej znajomości Google Analytics,
  • dynamizmu, kreatywności i wytrwałości w realizacji powierzonych zadań
  • elastyczności i dyspozycyjności
  • dużego zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej
Mile widziane:
  • podstawowa znajomość programów Adobe InDesign, AfterEffect
  • podstawowa umiejętność montażu materiałów audio/video
  • podstawowa znajomość PHP
Zakres obowiązków:
  • udział w rozwijaniu i utrzymaniu bieżących wdrożeń serwisów internetowych
  • realizacja kampanii mailingowych oraz banerowych
  • aktualizacja materiału video w kinach
  • ścisła współpraca z działem marketingu
Oferujemy:
  • pracę w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • perspektywę rozwoju i możliwości kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • elastyczny system pracy
  • miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).