Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Wykładanie towaru Piotrków Trybunalski

InterKadra Sp. z o.o.
łódzkie, Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
2916 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Nr ref.: SP/0516/PT
Zadania:
  • Codzienne rozkładanie aktualnych etykiet cenowych;
  • Uzupełnienie brakujących etykiet cenowych;
  • Kontrola cen na działach;
  • Skanowanie braków na działach.

Wymagania:
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych - warunek konieczny;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność w dniach 4-20.05.2016

Oferujemy:
  • Atrakcyjna stawka godzinowa;
  • Praca w oparciu o umowę cywilnoprawną;
  • Nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas bezpłatnego szkolenia.