Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor ds. Informatyki Warszawa
Zastępca Dyrektora Centrum Informatycznego

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2916 dni temu

Ogłoszenie numer: 1064090, z dnia 2016-04-29

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie jest Uczelnią z 200-letnią tradycją.

Kształcimy studentów na 13 -tu Wydziałach.

Oferta pracy dotyczy Centrum Informatycznego.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Rekrutacja – Z-ca Dyrektora Centrum Informatycznego

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Zastępcy Dyrektora Centrum Informatycznego SGGW będzie bezpośrednio odpowiadała za wdrożenia projektów informatycznych  oraz będzie współzarządzała Centrum Informatycznym w zakresie utrzymywania infrastruktury informatycznej Uczelni, planowania i nadzorowania rozbudowy infrastruktury informatycznej Uczelni, rozwoju i obsługi aplikacji wspomagających zarządzanie Uczelnią.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe (preferowana informatyka lub kierunki pokrewne);
  • minimum 5-letni staż pracy w tym co najmniej 1 rok pracy na stanowisku kierowniczym lub samodzielnym w dziale/firmie IT ;
  • znajomość języka angielskiego  umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej (mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego);
  • kierowanie co najmniej dwoma projektami informatycznymi,
  • znajomość problemów działów IT uczelni wyższych,
  • znajomość metod zarządzania projektami (np. PMBoK, Prince2)

Oferujemy

  • 1 etat, zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia