Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Zastępca Brygadzisty

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3522 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 9-19-27480/PC

Opis stanowiska:
Obecnie dla naszego klienta firmy z branży chemicznej poszukujemy osób na stanowisko:
Brygadzisty w zespole maszyn dozująco - pakujących (metoda rozdmuchu)

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- obsługa maszyn dozująco - pakujących podczas okresu próbnego
- prowadzenie zmiany (zatrzymywanie i uruchamianie produkcji)
- nadzór nad podległymi pracownikami
- wszechstronna obsługa maszyn dozująco pakujących i urządzeń peryferyjnych
- regulacja parametrów pracy maszyn
- wymiana form
- zapewnienie jakości produkowanych opakowań
Wymagania:
- przynajmniej roczne doświadczenie w obsłudze maszyn dozująco pakujących metodą rozdmuchu - warunek konieczny
- przynajmniej półroczne doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty/ pełniącego obowiązki brygadzisty
- gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz w systemie 3 zmianowym
- opdowiedzialność
- rzetelność i zaangażowanie
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (długofalowa współpraca)
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/