Energetyk

Wawel SA

Dobczyce k. Krakowa

17 dni temu

Firma Wawel SA to znany i ceniony lider branży cukierniczej w Polsce. Od ponad 100 lat produkujemy słodycze, które wyzwalają pozytywne uczucia. Tworząc nasze produkty kierujemy się hasłem „Wawel. Radość wyzwala”, gdyż wierzymy, że to właśnie słodycze poprawiają nastrój. Oferujemy blisko 150 produktów w 10 kategoriach. Jesteśmy twórcami takich kultowych marek jak Michałki, Malaga, Tiki Taki, Kasztanki czy Mieszanka Krakowska. Nasze produkty obecne są na pięciu kontynentach, w 40 krajach. Od 1998 roku jesteśmy spółką z powodzeniem notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Energetyk
Miejsce pracy: Dobczyce k. Krakowa
Nr ref.: EN/12/17

Obowiązki:

Obsługa, konserwacja oraz remonty urządzeń energetycznych /kotły wodne i parowe, pompy, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne, instalacje energetyczne, sprężarki powietrza oraz urządzenia chłodnicze.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie z zakresu energetyki
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji: grupa 1,2,3
  • prawo jazdy kategorii ,,B"
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i nożycowych
Firma oferuje:

Umowę o pracę, ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
możliwość dofinansowania dojazdu do pracy oraz pakiet benefitów.

Poznaj

Wawel SA

Wawel SA to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce. Firma szczyci się tradycjami sięgającymi końca XIX wieku. W 1898 roku Adam Piasecki założył w Krakowie firmę cukierniczą. Kilka lat później, w roku 1910, już jako uznany cukiernik, uruchomił fabrykę czekolady. Wyroby Piaseckiego stały się synonimem wybornego smaku i wysokiej jakości.

Poznaj stanowisko: Energetyk

Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...
Energetyk Praca Energetyk

Rekrutują z Praca.pl