European Welding Expert

Hays Poland

Okolice Gliwic

781 dni temu

European Welding Expert
Okolice Gliwic
European Welding Expert
Okolice Gliwic
Nr Ref.: 1055991

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta, międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy doświadczonych i ambitnych Kandydatów na stanowisko: European Welding Expert.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie, rozwój i optymalizację procesów technologicznych na terenie fabryk firmy w Europie, prowadzenie nowych projektów z obszaru technologii, optymalizacje kosztowe w zakresie projektów i koordynowanych procesów technologicznych. European Welding Expert będzie współpracował z dostawcami, strukturami handlowymi firmy, działami jakościowymi i technologicznymi w poszczególnych zakładach w Europie. Będzie odpowiedzialny za wdrożenia nowych operacji i optymalizację procesów, transfery technologiczne, będzie wsparciem dla lokalnych działów inżynierskich.

Od Kandydatów oczekujemy minimum kilkuletniego doświadczenia na stanowisku Inżyniera Procesu/Technologa (preferowane w branży automotive), bardzo dobrej znajomości procesu spawania w produkcji seryjnej, biegłej znajomości języka angielskiego i wyższego wykształcenia. Dodatkowo idealny Kandydat powinien cechować się dobrą znajomością narzędzi Lean Manufacturing i najnowszych technologii, wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi i analitycznymi, świadomością biznesową i orientacją na wynik. Ze względu na charakter pracy, poszukujemy osób otwartych na częste podróże służbowe.

Nasz Klient oferuje pracę na pełnym wyzwań stanowisku w prężnie rozwijającej się organizacji, możliwość pracy w strukturach europejskich i udziału w ciekawych, globalnych projektach z obszaru technologii, stabilne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier Spawania

Inżynier spawania, inaczej inżynier spawalnik, to osoba odpowiedzialna za realizowanie i organizowanie prac spawalniczych w miejscu jego zatrudnienia. Jako specjalista w tym zakresie inżynier opracowuje i wdraża nowe technologie miejsca pracy, weryfikuje jakość realizowanych prac i ich zgodność z przewidzianym wcześniej harmonogramem i wytycznymi technicznymi. Osoba zatrudniona na tym stanowisku koordynuje i nadzoruje prace zespołu ...
Inżynier Spawania Praca Inżynier Spawania

Rekrutują z Praca.pl