Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

śląskie, Gliwice i okolice
Polecamy

2016-08-18

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

śląskie

European Welding Expert- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Inżynieria / Projektowanie / Motoryzacja / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / śląskie / Okolice Gliwic

European Welding Expert
Okolice Gliwic
European Welding Expert
Okolice Gliwic
Nr Ref.: 1055991
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy doświadczonych i ambitnych Kandydatów na stanowisko: European Welding Expert.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie, rozwój i optymalizację procesów technologicznych na terenie fabryk firmy w Europie, prowadzenie nowych projektów z obszaru technologii, optymalizacje kosztowe w zakresie projektów i koordynowanych procesów technologicznych. European Welding Expert będzie współpracował z dostawcami, strukturami handlowymi firmy, działami jakościowymi i technologicznymi w poszczególnych zakładach w Europie. Będzie odpowiedzialny za wdrożenia nowych operacji i optymalizację procesów, transfery technologiczne, będzie wsparciem dla lokalnych działów inżynierskich.

Od Kandydatów oczekujemy minimum kilkuletniego doświadczenia na stanowisku Inżyniera Procesu/Technologa (preferowane w branży automotive), bardzo dobrej znajomości procesu spawania w produkcji seryjnej, biegłej znajomości języka angielskiego i wyższego wykształcenia. Dodatkowo idealny Kandydat powinien cechować się dobrą znajomością narzędzi Lean Manufacturing i najnowszych technologii, wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi i analitycznymi, świadomością biznesową i orientacją na wynik. Ze względu na charakter pracy, poszukujemy osób otwartych na częste podróże służbowe.

Nasz Klient oferuje pracę na pełnym wyzwań stanowisku w prężnie rozwijającej się organizacji, możliwość pracy w strukturach europejskich i udziału w ciekawych, globalnych projektach z obszaru technologii, stabilne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl