Zobacz więcej ofert pracy

Expert Embedded

NBC Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2583 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta - firmy, która dostarcza profesjonalne usługi dla znaczących klientów na całym świecie w zakresie oprogramowania, sprzętu, rozwoju produktów i integracji systemów dla branży telewizji cyfrowej - we Wrocławiu poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: EMB/WRO/0314/KWA

Opis stanowiska:
  • Rozwijanie oprogramowania C, C++/Java
  • Praca w metodologii Agile, Scrum
  • Tworzenie cyfrowych interfejsów
  • Soft tworzony dla dekoderów
  • Praca w technice TDD/pisanie testów jednostkowych
Wymagania:
  • Minimum 7 lat doświadczenia jako programista C, C++/Java

  • Doświadczenie z C oraz C ++ (C++11, STB, Qt) lub Java w środowisku Linux lub Android
  • Umiejętności rozwiązywania problemów z wykorzystaniem najnowszych narzędzi, pisanie testów jednostkowych (np. Google Test, Mockito, JUnit), znajomość TDD
  • Doświadczenie w rozwijaniu kodu wielowątkowego
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1/B2
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość Java Native Interface (JNI)
  • Znajomość kompilatora GCC, znajomość GNU Debuggera (GDB)
  • Znajomość sieciowych protokołów i standardów, w tym TCP / IP, Wi-Fi, UPnP, DLNA, HLS lub MPEG-DASH
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania dla elektroniki telewizyjnej
  • Znajomość standardów Audio/Video/TV
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)