Fakturzysta/Fakturzystka
pl / en

Poznaj stanowisko: Fakturzystka

Fakturzysta jest to pracownik działu księgowości. Do głównych zadań tego pracownika należy: wystawianie faktur i not korygujących, sprawdzanie poprawności i korygowanie faktur, wprowadzanie faktur do systemu informatycznego oraz kontrola obiegu dokumentacji handlowej, przygotowywanie raportów, sporządzanie bieżącej wewnętrznej dokumentacji. Fakturzysta powinien ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Finanse / Bankowość, Human Resources / Kadry

pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot

dziś

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Polecamy

wczoraj

Polecamy

wczoraj

Fakturzysta/Fakturzystka- Ogłoszenie archiwalne

Praca Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Administracja biurowa / Finanse / Bankowość / pomorskie / Gdańsk

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 3-19-36795/PC
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent ds. rozliczeń transportu międzynarodowego

- wystawianie faktur zgodnie z obowiązującymi standardami,
- weryfikacja poprawności faktur i innych dokumentów księgowych,
- ścisła współpraca z oddziałami z innych krajów,
- wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w wystawianiu faktur,
- minimum wykształcenie średnie, preferowane o profilu finansowym,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- dobra znajomośc arkusza Excel,
- zorientowanie na szczegóły, dokładność,
- mile widziane zainteresowanie obszarem finansów/ księgowości
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”