Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Fakturzysta - Kasjer - Magazynier

Eurocash Serwis
Gdańsk
praca stacjonarna
3325 dni temu

Eurocash Serwis (Grupa Eurocash)- firma powstała z połączenia KDWT z Service FMCG (Kolporter), lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów do filii w Gdańsku (ul. Wodnika 50, Giełda Renk) na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: FKM-Gda-2

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów
  • promocja wybranych towarów
  • realizacja zleceń sprzedaży
  • prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji sprzedażowej i magazynowej
  • obsługa kasy fiskalnej
  • odpowiedzialność za gospodarkę magazynową

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na ¾ etatu w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sprawna obsługa komputera (MS Office)
  • znajomość gospodarki magazynowo-kasowej
  • bardzo dobra  organizacja pracy własnej
  • wykształcenie min. zawodowe
  • zorientowanie na klienta
  • komunikatywność oraz zdolności interpersonalne
  • odpowiedzialność, uczciwość
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Eurocash S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Grupa Eurocash to lider na polskim rynku hurtowej dystrybucji FMCG z poziomem sprzedaży ponad 14 mld pln rocznie. Intensywnie sie rozwijamy - poprzez wzrost organiczny oraz liczne przejęcia. Obecnie zatrudniamy blisko 13 000 pracowników na terenie całego kraju. Od 2005 roku jesteśmy notowani na GPW.

Więcej informacji znajdziesz na www.eurocash.pl