Fakturzysta

MEDIVET S.A.

Częstochowa, ul. Faradaya 53

4 dni temu

Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych w Polsce.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Fakturzysta
Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Faradaya 53
Nr ref.: Fakturzysta Częstochowa

(praca w systemie 3-zmianowym)

Opis stanowiska pracy:

  • wystawianie faktur dla realizowanych dostaw
  • nadzór nad wykonaną dostawą
  • utrzymywanie kontaktu z klientami
  • rozliczanie dokumentów magazynowych
  • wprowadzanie faktur do systemu
  • kontrola nad obiegiem dokumentacji
  • planowanie dostaw

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • preferowane min. 2 -letnie doświadczenie na stanowisku fakturzysty w branży FMCG
  • komunikatywność, samodzielność, otwartość, odpowiedzialność
  • umiejętność budowania więzi interpersonalnych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie międzynarodowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dodatkowe świadczenie pozapłacowe w tym świadczenia medyczne
  • pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • wszelką pomoc merytoryczną w trakcie wykonywania obowiązków służbowych

Stawiamy na kapitał ludzki
Dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Fakturzystka

Fakturzysta jest to pracownik działu księgowości. Do głównych zadań tego pracownika należy: wystawianie faktur i not korygujących, sprawdzanie poprawności i korygowanie faktur, wprowadzanie faktur do systemu informatycznego oraz kontrola obiegu dokumentacji handlowej, przygotowywanie raportów, sporządzanie bieżącej wewnętrznej dokumentacji. Fakturzysta powinien ...
Fakturzystka Praca Fakturzystka

Rekrutują z Praca.pl