Zobacz więcej ofert pracy

Finance Support Dynamics AX Specialist

Nigel Frank International
Katowice
praca stacjonarna
2288 dni temu

Nigel Frank International is the global leading Microsoft Dynamics Recruitment firm, providing the most Dynamics/Dynamics AX opportunities within the global market. Dealing with both Microsoft Gold Partners and End Users, our specific Microsoft Dynamics AX team specialise in the highest amount of exclusive live roles within the global market, enabling us to match your requirements with a broad range of exciting opportunities. Our client relationships have been built up through our extensive knowledge and experience within the industry, with clients using our service time and again for the best experience within the Dynamics AX market.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: nfi2317a

Lokalizacja: woj. śląskie / Katowice

Międzynarodowy Klient powiększa obecnie zespół w Katowicach. Ambitne plany związane bezpośrednio z dynamicznym rozwojem organizacji zakładają, że do końca roku budżetowego zespół ma się powiększyć o 200%!

Firma jest na etapie migracji systemów i procesów finansowych do Dynamics AX 2012. W związku z powyższym, pojawiła się ciekawa oferta pracy dla osoby z doświadczeniem w finansach / rachunkowości a zarazem z wiedzą w zakresie Dynamics AX.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu finansowego w migracji danych z bieżących systemów do Dynamics AX
  • Koordynacja integracji wewnętrznych aplikacji z Dynamics AX
  • Uczestnictwo w projekcie implementacji systemu i współpraca z wewnętrznym zespołem implementacyjnym
  • Koordynacja User Acceptance Testing (UAT)
  • Przeprowadzanie szkoleń za zakresu systemu i wewnętrznych aplikacji w zależności od potrzeb zespołu
  • Bieżące zadania finansowo-księgowe

Oczekiwanie doświadczenie

  • Dobra znajomość procesów finansowo- księgowych, rachunkowości
  • Doświadczenie praktyczne w pracy przy wdrożeniu Dynamics AX (jako key-user, support, konsultant, księgowy czy kontroler)
  • Gotowość wsparcia i umiejętność dzielenia się wiedzą z członkami zespołu
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów i szkoleń będzie dodatkowym atutem
  • J. angielski na poziomie komunikatywnym

 Klient oferuje:

  • Dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju na arenie międzynarodowej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne