Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Konsultant ds. Wdrożeń Katowice
Financial Consultant - ERP support and implementations

Nigel Frank International
Katowice
praca stacjonarna
2205 dni temu

Nigel Frank International - Global Leaders in Dynamics Recruitment

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 0503

RESPONSIBILITIES:

  • Pro-active delivery of services according to agreed processes
  • Administrative tasks such as user access, rights administration, product set-up/master data maintenance
  • Solving users issues with system on a daily basis
  • Providing end-user trainings

YOUR PROFILE:

  • Master’s Degree in IT or Science or Finance
  • Practical experience of ERP systems is a must
  • Experience as a Super User/Key User
  • Advanced knowledge of English enabling everyday communication
  • Strong business insight and understanding
  • Service minded, proactive, persistent attitude

OUR OFFER

  • Full time contract and flexible working hours
  • Social benefits (insurance, private medical health care)
  • Bonuses based on performance
  • Possibility of learning and development opportunities, adapted to your needs and supporting your growth
  • Work in an international environment