• Specjalista - Edukator w Laboratorium o Nowych Technologiach

    Centrum Nauki Kopernik   Warszawa, Powiśle    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  część etatu
    3 dni
    W Laboratoriach inspirujemy do odkrywania i rozumienia otaczającego nas świata. Pokazujemy, że harmonijny rozwój cywilizacyjny wymaga nie tylko odkryć naukowych czy nowych rozwiązań, ale i refleksji nad ich konsekwencjami. W swojej pracy przygotowujemy warsztaty, podczas których pod naszą...
Zobacz więcej ofert pracy

Fizyk

Instytut Fizyki Jadrowej PAN
małopolskie
praca stacjonarna
2652 dni temu

Ogłoszenie numer: 1489511, z dnia 2017-01-19

im. Henryka Niewodniczańskiego

ul. Radzikowskiego 152, 31-342 Kraków

 (www.ifj.edu.pl)

Fizyk

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Laboratorium Wzorcowania Przyrządów Dozymetrycznych wykonuje kalibrację różnego typu mierników promieniowania jonizującego (akredytacja Polskiego Centrum Akredytacji zgodnie z normą ISO 17025). Dysponuje automatycznym stanowiskiem do naświetlania promieniowaniem gamma ze źródła Cs-137 i szeregiem źródeł powierzchniowych. Więcej informacji na stronie wzorcowanie.ifj.edu.pl

Do zadań pracownika będzie należeć:

  • prowadzenie wzorcowania przyrządów dozymetrycznych,
  • obsługa aparatury pomiarowej,
  • obsługa bazy danych,
  • analiza wyników i sporządzanie raportów,
  • sporządzanie statystyk,
  • kontakt z klientami laboratorium.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność dokładnej i starannej pracy.

Oferujemy

  • umowa na zastępstwo,
  • praca w pełnym wymiarze godzin,
  • praca w środowisku naukowym.