Zobacz więcej ofert pracy

Florysta / Sprzedawca

Akant Renata Kulcenty
Poznań
praca stacjonarna
2246 dni temu

Ogłoszenie numer: 1914556, z dnia 2018-03-01

Kwiaciarnia przy ulicy Malwowej 162. Zajmujemy się sprzedażą kwiatów. Przyjmujemy do realizacji zlecenia oprawy ślubów oraz innych przyjęć.

Szukamy fajnej osoby do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • podstawowe prace związane z kwiatami,
  • przyjęcie towaru oraz zabezpieczenie go w chłodni,
  • sprzedaż i wystawiennictwo.

Wymagania

  • umiejętność sprzedaży, doradzania i obsługi klienta,
  • umiejętność układania ładnych okrągłych bukietów.

Oferujemy

  • miłą atmosferę i warunki pracy,
  • najwyższą jakość towaru,
  • rozwój i realizację pasji florystycznych,
  • możliwość awansu,
  • umowę o pracę,
  • premie i dodatek do paliwa.

Wynagrodzenie

Od 2500 PLN