Zobacz więcej ofert pracy

Forex Trader

Vital Trading Sp. z o.o.
dolnośląskie, Remote
praca stacjonarna
2890 dni temu

Ogłoszenie numer: 1100602, z dnia 2016-05-26

YESFX Ltd wiodąca firma prop-tradingowa w Europie Wschodniej wraz z Vital Trading Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Forex Trader.

Liczba miejsc: 7

Rekrutacja odbędzie się w Warszawie, w dniach 04/05 czerwca, w DAGO Centrum, Rondo ONZ 1. Nabór rozpocznie się o godzinie 10:30. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 czerwca 2016.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Remote

Opis stanowiska

  • Zarządzanie realnym kontem inwestycyjnym YESFX - €50 000.
  • Wykonywanie dziennych analiz na głównych parach walutowych.
  • Składanie zleceń kupna/sprzedaży na parach walutowych.
  • Analiza i ocena stosunku ryzyka do zysku poszczególnych transakcji na dostępnych parach walutowych.
  • Dostosowanie strategii zarządzania kapitałem do podejmowanego ryzyka.
  • Nauka opracowanego przez YESFX skutecznego systemu transakcyjnego.
  • Udział w firmowych szkoleniach i spotkaniach.

Wymagania

  • Doświadczenie NIE JEST wymagane. YESFX zapewnia niezbędne szkolenia, pozwalające odnieść sukces.
  • Ambicja i motywacja do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Studia wyższe w dziedzinach Finansów, IT, Matematyki, Statystyki, Inżynierii, Zarządzania lub Marketingu.
  • Łatwość w rozwiązywaniu problemów oraz znajdowaniu rozwiązań w zmiennym środowisku rynkowym.
  • Wysoce rozwinięta umiejętność komunikacji.

Oferujemy

Proponowane wynagrodzenie:

  • €1,600 miesięcznie plus 20% z wypracowanego zysku.