Zobacz więcej ofert pracy

Fotograf

Prepublika Sp. J.
opolskie
praca stacjonarna
3378 dni temu

Ogłoszenie numer: 578729, z dnia 2014-12-29

Firma posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku usług fotografii szkolnej i przedszkolnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Fotograf

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • do zadań fotografa należy dojazd i samodzielna praca na terenie placówek oświatowych.

Jeśli Twoje motto to „wszystko jest możliwe”, chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród Nas miejsce dla siebie.

Wymagania

  • wykształcenia co najmniej średniego (mile widziani studenci/studentki, tryb zaoczny)
  • pełnego zaangażowania w wykonywane zadanie;
  • nienagannej prezencji i kultury osobistej;
  • cierpliwości i umiejętności pracy z dziećmi;
  • gotowości do użytkowania własnego samochodu;
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze lustrzanek cyfrowych;

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę agencyjną;
  • przeszkolenie w zakresie wykonywania fotografii;
  • możliwość rozwoju swoich pasji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • zapewniamy wyposażenie w sprzęt fotograficzny;