Fotograf
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Fotograf

Poznaj pracodawcę

Mały Buczek 3
63-630 Rychtal
woj. dolnośląskie

Poznaj stanowisko:
Fotograf

Zawód fotografa polega na utrwalaniu osób, rzeczy, przyrody, martwej natury itp. za pomocą aparatu cyfrowego lub analogowego. Do głównych obowiązków fotografa należy: organizacja stanowiska pracy, planowanie działalności gospodarczej, dobieranie rekwizytów do ujęć fotograficznych oraz materiałów fotograficznych, wykonywanie różnego typu fotografii (portretowych, reklamowych i in.), ...

czytaj więcej: Fotograf

Praca Fotograf

Fotograf - Ogłoszenie archiwalne

Praca Prepublika Sp. J. / Edukacja / Nauka / Szkolenia / Grafika / Fotografia / Kreacja / dolnośląskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 927642, z dnia 2015-12-22

Firma posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku usług fotografii szkolnej i przedszkolnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Fotograf

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: fotograf/dolnośląskie

Opis stanowiska

Jeśli Twoje motto to „wszystko jest możliwe”,chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród Nas miejsce dla siebie.

  • do zadań fotografa należy dojazd i samodzielna praca na terenie placówek oświatowych.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie;
  • pełne zaangażowanie w wykonywane zadanie;
  • nienaganna prezencja i kultura osobista;
  • cierpliwość i umiejętność pracy z dziećmi;
  • gotowość do użytkowania własnego samochodu;
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
  • doświadczenie w obsłudze lustrzanek cyfrowych oraz sprzętu studyjnego.

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę agencyjną;
  • pracę na warunkach stałych oraz dorywczych;
  • przeszkolenie w zakresie wykonywania fotografii;
  • możliwość rozwoju swoich pasji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • zapewniamy wyposażenie w sprzęt fotograficzny oraz zwrot kosztów paliwa i eksploatacji.
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS