Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer with react

Hicron Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2225 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Konsultanci i developerzy w trzech lokalizacjach w Polsce świadczą profesjonalne usługi w obszarze systemów klasy Enterprise. Proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT o oparciu o technologie Java, .NET,  JavaScript/HTML5 oraz ABAP. W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty i nowoczesne narzędzia z atmosferą firmy o polskich korzeniach, gdzie komunikacja jest otwarta, a zespół ma realny wpływ na projekty i środowisko pracy.

OPIS STANOWISKA
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Proponowanie budowania roadmap  i wsparcie w ustalaniu priorytetów
  • Propozycje usprawnień procesu developmentu, współpracy (partnerskie sprint retro)
  • Propozycje usprawnień w kodzie
  • Konsultowanie i proponowanie użycia najnowszych technologii w projekcie/produkcie
NASZE WYMAGANIA
  • Minimum  2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomość ReactJS, JavaScript, HTML5, CSS, WebPack, LESS
  • Dobra znajomość narzędzi maven, grunt, Node.js, babel
  • Praktyczna znajomość REST
  • Znajomość GIT i Jenkins
  • Znajomość NoSQL
NASZA OFERTA
  • Udział w rozwojowych projektach dla klientów zagranicznych w metodologii Agile
  • Praca w organizacji otwartej na inicjatywy pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności
  • Elastyczny czas pracy - start 7:30-10:00 z możliwością home office
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka niemieckiego, budżet integracyjny i wiele innych oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne i sportowe