Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front - End Developer

Washington Frank International
świętokrzyskie
praca stacjonarna
2896 dni temu

Washington Frank International is a leading specialist recruitment agency that offers 360 degrees recruitment services relating to IT roles including: java, JS, PHP, and niche ERP systems.

Nr ref.: WFI-FEDL6516

W imieniu jednej z największych na terenie Środkowo-Wschodniej Europy firm z branży FMCG, poszukujemy specjalisty na stanowisko Front-end Developera do pracy przy ambitnych projektach o międzynarodowej skali.

Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii internetowych HTML5, CSS3
  • bardzo dobra znajomość JavaScript i Bootstrap
  • Praktyczna wiedza z zakresu RWD
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziana również znajomość zasad UI/UX
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet dodatkowych benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wakacji
  • system indywidualnie dopasowanych szkoleń pozwalający na podniesienie kwalifikacji
  • ciekawa ścieżka kariery / możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności technicznych
  • możliwość zdobycia doświadczenia w ramach pracy dla wiodącej, międzynarodowej organizacji