Zobacz więcej ofert pracy

Front End Developer

KS Service
Poznań
praca stacjonarna
2702 dni temu

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w projektowaniu stron i portali internetowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: FED/POZ/101016

OBOWIĄZKI

  • Projektowanie stron internetowych zgodnych z najnowocześniejszymi technologiami
  • Wdrażanie frontendu (HTML/CSS/JavaScript) stron internetowych i aplikacji biznesowych
  • Praca nad naszymi własnymi przedsięwzięciami internetowymi
  • Tworzenie koncepcji technicznych we współpracy z kierownikiem projektu
  • Nadzór, aktualizacja i rozwijanie stron internetowych naszych klientów

WYMAGANIA

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz zagadnień związanych z tworzeniem frontendu aplikacji webowych
  • Podstawowa znajomość GIT
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych stron internetowych
  • Dokładność w wykonywaniu obowiązków, czytanie ze zrozumieniem specyfikacji projektów
  • Znajomość CMS WordPress

Mile widziane

  • Znajomość PHP
  • Znajomość Node.js
  • Znajomość frameworka JavaScript (Backbone.js, Angular.js, React)

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie netto w przedziale 2800 zł - 4500 zł netto na start plus premie kwartalne
  • Rozwój zawodowy poparty kursami i szkoleniami
  • Jasno określone ścieżki awansu