Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

Grafton Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
2413 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Kraków
Nr ref.: 6-10-43944/PC
Dla naszego Klienta, w związku z uruchomieniem nowego innowacyjnego projektu zakładającego rozwój od podstaw platformy OTT (smart TV, smartfony, konsole), poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Front-end Developer.

Miejsce pracy to: Katowice / możliwa praca zdalna

Zakres obowiązków:
  • udział w projektowaniu, tworzeniu i rozwoju aplikacji dedykowanych platformie służącej do transmisji strumieniowej na żywo
  • współpraca z pozostałymi developerami w ramach zespołu SCRUM w celu zapewnienia odpowiedniej jakości kodu
  • współpraca z managerem projektu w celu oszacowania oraz ustalenia szczegółów specyfikacji
  • współpraca z architektami oraz innymi członkami zespołu
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Requirements:
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość JavaScript
  • znajomość Vanilla JS, Grunt.js, Yeoman, Gulp.js będzie atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki Agile
Benefits:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (8 000 - 18 000 PLN) - w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
  • przyjazna atmosfera pracy
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • karta Multisport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)
  • śniadania w biurze
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe

Agencja zatrudnienia numer 812.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".