Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

PROFITROOM Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3424 dni temu

Ogłoszenie numer: 563961, z dnia 2014-12-09

Firma PROFITROOM jest polską firmą odnoszącą sukcesy na świecie i obsługującą już ponad 1200 hoteli. Firma dostarcza najpopularniejsze w Polsce systemy rezerwacji typu Booking Engine oraz Channel Management, projektuje strony www hoteli oraz świadczy usługi reklamowe. PROFITROOM ściśle współpracuje przy innowacyjnych projektach m.in. z Google i TripAdvisor.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy utalentowanych osób, które wzmocnią nasz zespół frontend developerów, zarówno z doświadczeniem jak i chcących doszkolić swoje umiejętności w profesjonalnym teamie.

Zakres obowiązków
Na tym stanowisku odpowiedzialny będziesz za tworzenie szablonów HTML/CSS z wykorzystaniem JS, tworzenie interfejsów użytkownika oraz integrację szablonów z autorskim systemem CMS.

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie,
  • Znakomita znajomość XHTML i CSS,
  • Co najmniej użytkowa znajomość Java Script, jQuery lub innych frameworków JS,
  • Znajomość Aplikacji Photshop / Fireworks – w szczególności przygotowanie i optymalizacja elementów graficznych na potrzeby stron internetowych,
  • Znajomość ogólnych zasad działania systemów CMS, mile widziane doświadczenie w integracji stron z CMS.
Mile widziane
  • Doświadczenie z tworzeniem szablonów w oparciu o HTML5 i CSS3,
  • Znajomość zagadnień z zakresu usability.

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w ustabilizowanej i rozwijającej się firmie,
  • Umowa o pracę i system premiowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum Poznania,
  • Udział w interesujących projektach dla polskich i zagranicznych klientów,
  • Kurs języka angielskiego,
  • Dopłaty do kart MultiSport,
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość awansu i rozwoju.