Zobacz więcej ofert pracy

Front - End Developer

Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3257 dni temu

Jesteśmy firmą świadczącą usługi internetowe dla systemów mających swoje zastosowanie na rynku turystycznym. Wyszukiwarki turystyczne, hotelowe, samolotowe, rent a Car.

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • programowanie front-endów w HTML, HTML5, Java script,
  • programowanie HTML front end na tablety i smartfony,
  • Responsive Web Design.
Oczekujemy:
  • doświadczenie w tworzeniu front-endu aplikacji i portali internetowych,
  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS3,
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, AJAX, JSON oraz frameworka jQuery,

Mile widziany:

  • zmysł estetyczny.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie,
  • dobre miejsce pracy,
  • dobrą pensję,
  • interesujące projekty, głównie Responsive Web Design,
  • brak kontaktu z klientami : )
  • dofinansowanie Multisport,
  • ubezpieczenie Grupowe,
  • dofinansowanie posiłków,
  • bezpłatna kawa.