Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front End Web Developer

Wakacje.pl Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2606 dni temu

Enovatis S.A. jest największym multiagentem na rynku turystycznym w Polsce i najbardziej dynamicznie rozwijającym się podmiotem polskiej e-turystyki. Enovatis S.A.  istnieje od kilkunastu lat na rynku krajowym oraz prowadzi ekspansję na rynki krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Podmiot zarządza portalami turystycznymi www.wakacje.pl, www.easygo.pl, www.wypoczynek.pl. Historia i doświadczenie w biznesie plasuje Enovatis na pozycji lidera e-branży turystycznej. Firma posiada własne, największe i najlepiej przygotowane technologicznie i personalnie Call Center w branży turystycznej oraz zbudowała ogólnopolską sieć Biur Obsługi Klienta.

Dynamiczny wzrost Enovatis S.A. i zmiany zachodzące na rynku usług turystycznych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń oraz znalezienia stabilnego i atrakcyjnego zatrudnienia.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Dołącz do naszego zespołu IT, gdzie tworzy się rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować rynek turystyki online.

Twoje zadania:
  • budowanie serwisów zarówno desktopowych jak i mobilnych, z wykorzystaniem HTML5, CSS3 i JavaScript,
  • tworzenie kodu HTML/CSS/JS, który będzie kompatybilny z wiodącymi przeglądarkami i platformami,
  • praca z serwisami odwiedzanymi przez dziesiątki milionów użytkowników miesięcznie,
  • wdrażanie nowych rozwiązań oraz wydawanie kolejnych wersji oprogramowania,
  • dbałość o wydajność rozwiązań,
  • bliska współpraca z działem e-commerce.
Nasze oczekiwania:
  • kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu serwisów www,
  • bardzo dobra znajomość HTML/HTML5, CSS, LESS/SASS, RWD,
  • bardzo dobra znajomość JavaScript oraz biblioteki jQuery,
  • co najmniej podstawowa wiedza z zakresu testowania kodu,
  • podstawowa wiedza dotycząca pracy z programem Photoshop (praca na warstwach, podstawowe operacje na nich),
  • znajomość zagadnień programowania obiektowego,
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, GIT),
  • mile widziana znajomość framework'ów JS (ReactJS, AngularJS lub innych),
  • mile widziana znajomość systemów szablonów JS oraz HTML (Smarty, Volt),
  • mile widziane doświadczenie w integracjach narzędzi analitycznych,
  • mile widziana umiejętność korzystania z narzędzi: NPM, Webpack,
  • samodzielności w działaniu, sumienności oraz dokładności,
  • znajomość angielskiego dla potrzeb rozumienia dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • pracę w firmie z pozycją lidera na rynku e-turystyki, należącej do Grupy Wirtualna Polska,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami IT, e-commerce i UX,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami wymiany danych,
  • możliwość rozwoju zawodowego przy tworzeniu dużych projektów od podstaw i wdrażania własnych projektów,
  • możliwość odpoczynku w ciepłych krajach,
  • pakiet medyczny i Multisport, atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.