Zobacz więcej ofert pracy

FrontEnd Developer

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
mazowieckie, Warszawa (Ursynów/Kabaty)
praca stacjonarna
2898 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się marketingiem i reklamą, poszukujemy osoby na stanowisko FrontEnd Developer.

Miejsce pracy: Warszawa (Ursynów/Kabaty)

Nr Ref.: FRONT/05/2016

Zakres obowiązków:
  • Implementacja UX i UI aplikacji internetowych na podstawie makiet funkcjonalnych oraz - projektów graficznych
  • Rozwijanie projektów opartych o HTML, CSS, Java Script (jQuery), RWD
  • Integracja front-end-owych interfejsów z wewnętrznymi i zewnętrznymi systemami IT
  • Rozwój w sferze graphic design
Wymagania:
  • Znajomość obszaru UX i UI
  • Dobra znajomość HTML, CSS, Java Script (jQuery)
  • Znajomość framework'a Bootstrap
  • Znajomość JavaScript
  • Znajomość zagadnień związanych z AJAX
  • Praktyczna znajomość RWD
  • Dobra znajomość Adobe Photoshop, Illustrator
  • Język angielski umożliwiający swobodne czytanie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie
  • Współpraca z doświadczonym teamem
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę na miejscu w siedzibie firmy w Warszawie (Ursynów/Kabaty)
  • Pracę na umowę o dzieło/własna działalność/umowę o pracę
  • Praca od maja 2016
  • Przedział oferowanego wynagrodzenia: 5000 - 6000 zł netto (do negocjacji)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.