• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Power Media
Warszawa
praca stacjonarna
2234 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Dla swojego Klienta, z tworzącego zaawansowane rozwiązania dla swoich Klientów z branży bankowej szukam osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: FD/WAWA/KP

Twoje zadania:

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowej ,
  • Współpraca z właścicielami produktów,
  • Tworzenie nowych rozwiązań, ulepszanie narzędzi,
  • Pisanie testów jednostkowych i integracji kodu.
  • Praca w Scrum

Wymagamy:

  • Wykształcenia kierunkowego,
  • Kilkuletnie doświadczenie jako Frontend Developer,
  • Bardzo dobrej znajomości: AngularJS, JavaScript, CSS, SASS, jQuery, Gulp, npm, przędza, Webpack, GIT, Jasmine, Karma, TypeScript, Bootstrap, Kendo UI.
  • Podstawowej znajomości Javy, programowania czystego kodu,
  • Zdolności rozwiązywania problemów i wysokiej motywacji,
  • Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dbałości o jakość i umiejętności współdziałania

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę w oparciu o Uop,
  • Pracę z innowacyjnymi technologiami,
  • Świadczenia pracownicze: karta sportowa, prywatna opieka zdrowotna;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Szkolenia , możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy opartą na zaufaniu i partnerskich relacjach
  • Realny wpływ na swoją pracę.
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs