Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Divante Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3478 dni temu

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 6 lat na rynku, 90 osób, 3 piętra w centrum Wrocławia, ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus.pl, SpieleMax). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (Agile/SCRUM, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (Mobile, Responsive Web Design), a także rozwijamy własne projekty open-source.

Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje (np. Magento) oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.

W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PRA-WRO -FRO-2014/09

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie witryn internetowych przy wykorzystaniu HTML5/CSS3/JavaScript
Oferujemy:
  • Możliwość pracy dla wiodących klientów eCommerce z Polski, Europy i USA w nowoczesnych technologiach (Mobile, Responsvie Web Design)
  • Możliwość awansu w przejrzysty sposób (Junior, Standard, Senior, Team Leader)
  • Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
  • Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Lekcje języka angielskiego
  • Pakiet medyczny i kartę Multisport
  • Bogatą biblioteczkę firmową, warsztaty i szkolenia (np. Android, frameworki JavaScript), dostęp do Tutsplus.com
  • Certyfikację Zend i/lub Magento
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia, z miejscem na odpoczynek i dogodnym dojazdem
Wymagane:
  • Znajomość HTML5
  • Znajomość CSS3 i preProcesora SASS (+Compass)
  • Znajomość JavaScript i biblioteki jQuery
  • Znajomość technik wdrażania warstwy frontendowej na urządzenia mobilne w stopniu bardzo dobrym (Responsive Web Design (RWD))
  • Znajomość Photoshop na poziomie pozwalającym swobodne cięcie layoutów
Mile widziane:
  • Znajomość frameworków JavaScriptowych, np. AngularJS
  • Znajomość standardów sieciowych i zagadnień z zakresu Accessibility (umiejętność tworzenia dostępnych stron)
  • Znajomość frameworków Twitter Bootstrap, Zurb Foundation
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git i SVN.
  • Umiejętność pracy z systemami ticketowymi np. Redmine, Basecamp (używamy Redmine)

Do CV dołącz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Divante sp. z o.o.. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883).”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.