Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Hays Poland
Warszawa
praca stacjonarna
3062 dni temu
Warszawa
Warszawa
Nr Ref.: 1066881

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z branży finansowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Front-end Developer

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: od zaraz
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia Kandydata

Zakres obowiązków: Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wsparcie w realizacji projektów informatycznych w instytucjach finansowych zarówno w Polsce jak i Europie. Kandydat będzie miał możliwość uczestniczenia we wszystkich fazach realizacji projektu, ze szczególnym uwzględnieniem:
  • Rozwoju warstwy fontend aplikacji w zespole zajmującym się rozwojem GUI,
  • Projektowania rozwiązań i implementacji nowych funkcjonalności wdrażanego rozwiązania informatycznego
  • Integracji ze środowiskiem Continous Integration

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu
  • Znajomość Javascript, HTML5, CSS3, Ajax, Angular.js
  • Znajomość zagadnień z zakresu Continuus Integration i technologii powiązanych (Gradle, Bamboo)
Mile widziane:
  • Umiejętność programowania w językach obiektowych m.in. Java
  • Znjomość języków bazodanowych (SQL, PL/SQL)
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux/Unix
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl