Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Fryzjerka/Fryzjer

Gi Group Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
2765 dni temu

Ogłoszenie numer: 1326344, z dnia 2016-09-29

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570, certyfikat ISO 9001: 2008.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Nr Ref.: HAIR/2016

Opis stanowiska

  • Fryzjerstwo damskie (koloryzacje, baleyage, czesania okolicznościowe, keratynowe prostowanie, trwała ondulacja).
  • Fryzjerstwo męskie
  • Mile widziane strzyżenie bród

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość najnowszych trendów w fryzjerstwie
  • Kreatywność
  • Łatwe nawiązywanie kontaktów z ludźmi
  • Znajomość marek Wella, Loreal, Kerastase

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze w nowoczesnym salonie