• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Full-Stack Developer

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2540 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: FJD/WAW/0417/KK

Opis stanowiska:
  • Projekt z branży hazardowej
  • Rozwój maszyn losujących
  • Back-end: Java (od wersji 6 do 8), JEE, Spring, Maven, JBoss, Hibernate
  • Front-end: JavaScript (ES6), Angular, Grunt/NPM, Jasmine
  • Testy jednostkowe, Code review
  • Międzynarodowe środowisko pracy (USA, Indie)
  • Po okresie wdrożenia możliwa częściowa praca zdalna (ok. 80%)
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w technologiach Java i JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość AngularJS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)