Podobne oferty pracy

Dołącz do młodego i ambitnego zespołu działającego na europejskim rynku pracy tymczasowej! Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Stale się rozwijamy i obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: giętarz.

Giętarz

Zadania:
  • obsługa maszyn ręcznych (tradycyjnych), jak i sterowanych numerycznie, w tym wytaczarki, frezarki
  • wiercenie otworów, obróbka metali
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze w.w. maszyn min. 2 lata
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność
  • mile widziana znajomość systemu sterowania Fanuk, Mazatrol, Heidenhein
  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni
Oferujemy:
  • polską umowę o pracę (składki odprowadzane od średniej krajowej)
  • opłacenie i organizację zakwaterowania
  • zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni
  • dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu
  • europejskie stawki
  • terminowe wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl