Zobacz więcej ofert pracy

Glazurnik (k/m)

Concept Plus Sp. z o. o.
lubelskie, Oldenzaal (Holandia)
praca stacjonarna
2550 dni temu

Ogłoszenie numer: 1578187, z dnia 2017-04-04

Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

Obecnie dla naszego klienta z Oldenzaal (Holandia) poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Oldenzaal (Holandia)

Opis stanowiska

  • prace przygotowawcze
  • montaż materiałów izolacyjnych, osłon termicznych, izolacji dźwiękowych, jak i przeciwpożarowych
  • przygotowanie, układanie i fugowanie płytek, płyt i mozaik
  • przeprowadzanie prac remontowych i konserwatorskich
  • przeprowadzanie kontroli jakości prac

Wymagania

  • wykształcenia zawodowego jako glazurnik lub w zawodzie pokrewnym
  • doświadczenia w pracy jako glazurnik (m/k)
  • zdolności do szybkiego przystosowywania się
  • zdolności do pracy w grupie oraz zaangażowania
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie według taryfy płac w zakresie budownictwa obowiązującej w Holandii – 552,00 € brutto/ 37,5h tygodniowo
  • regularną wypłatę przysługującego wynagrodzenia co tydzień
  • przyjazną atmosferę pracy w zmotywowanym zespole
  • pomoc ze strony Concept Plus np. przy składaniu wniosku o przyznanie numeru BSN, a także w przypadku innych formalności
  • wsparcie w relokacji